Logo

Polityka zwrotów

Itkool przywiązuje wielką wagę do każdego klienta i jest w pełni zaangażowany w zapewnianie wspaniałych wrażeń podczas korzystania z naszych usług i produktów. Aby zagwarantować satysfakcję klientów, zespół itkool przedłuża bezpłatną wersję próbną naszego produktu premium, dając klientom możliwość przetestowania go przed dokonaniem zakupu.

Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Należy pamiętać, że aby móc ubiegać się o zwrot pieniędzy, należy spełnić określone warunki. Jeżeli zakup wypada po upływie wyznaczonego okresu gwarancji zwrotu pieniędzy, zwrot pieniędzy nie zostanie przyznany. Niniejsza polityka odzwierciedla nasze niezachwiane zaangażowanie w zapewnienie zadowolenia klientów i zapewnienie pełnej przejrzystości w zakresie prawa do zwrotu pieniędzy.

Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami zwrotów w następujący sposób:

Klienci mogą zażądać pełnego zwrotu pieniędzy w oparciu o 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Wszelkie wnioski o zwrot pieniędzy wykraczające poza ww. termin będą odrzucane.

Procesem wniosków o zwrot pieniędzy zarządza nasz zespół wsparcia, z którym można się skontaktować poprzez e-mail pod adresem [email protected]. Nasz zespół stara się utrzymywać czas reakcji krótszy niż 48 godziny, aby zapewnić szybkie i bezproblemowe rozwiązanie Twoich problemów.

Po dokonaniu zwrotu odpowiednia licencja zostanie dezaktywowana.

Dziękuję.

Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © itkool.pl